Síla vědomého doteku

Indická masáž Champi s 1000letou tradicí

Masáž hlavy Champi se v Indii praktikuje jako součást ajurvédského učení a je stará více než tisíc let. Umění indické masáže se neustále rozvíjelo a předávalo se z generace na generaci...Nyní ji můžete zakusit i Vy.


Proč si masáž dopřát?

Indická masáž hlavy se zaměřuje na uvolnění napětí svalů ramen, krku, hlavy a obličeje. Je také označovaná jako antistresová masáž, pomáhá zmírnit bolesti hlavy a očí, uvolňuje pohyb v ramenou a šíji. Samotná masáž hlavy podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Pomáhá také odstranit psychickou únavu, podrážděnost, emocionální stres, je vhodná jako doplňková terapie deprese a úzkosti. Navozuje pocit klidu a duševní pohody.

Jaké jsou účinky masáže?

- uvolnění napětí v klíčových oblastech, úleva od bolesti
- znovuobnovení kloubní pohyblivosti krku a ramen
- zmírnění očního napětí, pomoc při bolestech hlavy a migrénách
- povzbuzení krevního oběhu, zlepšení cirkulace krve ve ztuhlých svalech
- podpora činnosti nervového systému
- povolení svalstva vlasové pokožky hlavy, povzbuzení růstu vlasů a kvality
- odstranění poruch spánku a nespavosti
- zlepšení koncentrace, jasnější myšlení

Pro koho je masáž vhodná?

Pro všechny kdo hledají relaxaci, nebo hledají úlevu od výše uvedených problémů. Je ideální pro všechny věkové kategorie, včetně dětí. Je přínosem pro děti hyperaktivní, s poruchami učení a psychickými problémy. Seniory je využívána zejména pro to, že dokáže šetrným způsobem spustit ozdravný a regenerační proces v těle.

Pro koho masáž není vhodná?

Pro osoby trpící akutními bolestmi, právě probíhající migrénou, infekčním onemocněním, horečkou, vysokým krevním tlakem či vážnými psychickými problémy/depresí, těhotné ženy (do I.trimestru).

Jak masáž probíhá?

Masíruje se přes oblečení bez použití olejů. První část masáže - hlava, krk, záda - probíhá v sedě. Druhá část - masáž obličeje - probíhá v leže.  Jako součást aromateriapie si při masáži tváře masérka rozetře olej v dlaních, abych pokožka tváře nebyla namáhána. Oleje jsou 100% přírodní bez konzervantů a chemie.

Jaké hýčkání si můžete dopřát...

Masáž Champi
Champi + Harmonizace čaker
Masáž Champi + Jóga

1. Masáž Champi / 45 min. - 370,-Kč

Indická antistresová masáž hlavy, krku a obličeje.

2. Masáž Champi a harmonizace čaker / 60 min. - 490,-Kč

Indická antistresová masáž hlavy, krku a obličeje doplněná o harmonizaci čaker (energetických center v těle) za pomocí tzv. muzikotreapie. K energetické očistě jsou využívány hudební nástroje - tibetská mísa, šamanský buben, zvonky Goshi, dešťová hůl - které vytváří vibrace na různých frekvencích. Vibrace zrychlují pohyb čaker a tím se proudění energie v těle vyrovnává. Tělo se harmonizuje a vitalizuje. Nádherná kombinace s masáží Champi, pro úplnou regeneraci těla a mysli. 

3. Masáž Champi a individuální lekce jógy /90 min. - 660,-Kč

Indická antistresová masáž hlavy, krku a obličeje jako součást individuální soukromé lekce jógy.

Soukromá lekce jógy je sestavena dle přání, fyzické i psychické kondice klienta. Lekce šitá na míru, ideální pokud s jógovou praxí začínáte, nebo se naopak chcete posunout výrazně dál. Jak bude lekce vypadat je na Vás. Zvolíte si náročnost, dynamiku, nebo se zaměříme na posílení či zpevnění těla, na partie, kde trpíte bolestí, či potřebujete protáhnout. Můžete se naučit sestavu na krátkou domácí praxi nebo se zaměřit na dechové a meditační techniky. Je to na Vás...

Zdravý pohyb a k tomu relaxace v podobě masáže.. Kdo by odolal, že :-)


OBJEDNÁVEJTE SE PROSÍM POUZE TELEFONICKY - Petra Šroubková, tel. 604 606 142

www.facebook.com/indickamasazhlavyplzen