Fit Life Doubravka

Nachází se v 1.patře OC Centrum. V dostupnosti zastávky busu č.30 (zast. Poliklinika Doubravka). Na recepci stačí nahlásit své jméno (nutná předchozí rezervace). V šatně jsou uzamykatelné skříňky a sprchy. Sál č.4.


Aktivity Centrum Krašovská

Přímo na konečné autobusu č. 30 a 33. Krásné zrekonstruované pohybové centrum. Uzamykatelné šatny s boxy pro uschování věcí,  sál s dřevěnou podlahou a výhledem do zahrady, recepce, kde Vás navedou pokud byste bloudili. Sál Jazz Dance, č.A18.


Restart Dobřany 

Sokolovská 1009, Dobřany. Na recepci stačí nahlásit své jméno (nutná předchozí rezervace). Velké parkoviště, uzamykatelné skříňky pro uschování věcí a sprchy.


InSpirála

Studio se nachází na Klatovské ulici č.7, Zastávka tramvaje U práce. V průchodu mezi Raiffeisen Bankou a Rodinkou. Průchodem projdete a na konci se dáte doleva. Po schodech do 1.patra, zazvonit na zvonek Inspirála a jste na místě :-)  Přijďte 15 minut před lekcí.


Měšťanská Beseda

Zrcadlový sál se nachází v 2.patře Měšťanské Besedy. Sraz 15 minut před lekcí na recepci, do sálu jdeme společně. Prostor k převlečení je přímo v sále (je vidět na fotce). Toalety  jsou hned vedle sálu.