Moudrost, lásku a pravdu najdeš ve svém srdci

Srdečně Vás zvu na místa, kde můžete vyzkoušet různé styly jógy, užívat si rozmanitou nabídku workshopů a seminářů, meditovat, relaxovat, poznávat sebe sama v pohybu a dechu, uzdravovat tělo i mysl a dovolit, aby se Váš život proměnil.                                    

PLATNÝ ROZVRH OD 11.9.2018

V sekci AKTUALITY najdete více info k lekcím

- ve Wolverine Gym, 

- v Krašovská Aktivity Centru, 

- v Restartu Dobřany.


Jóga pro začátečníky 

LEKTORKA: Petra Šroubková

Nejtěžší na každém začátku je první krok. Překonat strach, lenost, předsudky a pustit se do toho. Pokud Vám vnitřní hlas našeptává "chci zkusit jógu", promlouvá k Vám intuice a srdce. Není se tedy čeho bát, stačí jen následovat svůj vnitřní hlas a vše ostatní přirozeně vyplyne... Věřte, že to tak funguje pokaždé, když se pro něco rozhodujete - první co Vás napadne, je to správné. Další přicházející myšlenky jsou ovlivněny spoustou faktorů, které s intuicí a srdcem nemají nic společného.  Pokud Vám někdo jiný říká, že je jóga úžasná, jak mu pomáhá s bolavými zády, či léčí bolavou duši, ale sami si nejste zcela jistí, zda je to správné pro Vás, je to tak v pořádku. Do ničeo se nenuťte, co je dobré pro druhého, nemusí být dobré pro Vás a naopak. Až přijde Váš čas, poznáte to :-)

Lekce pro začátečníky jsou vedeny tak, aby si praktikující především neublížil. Je důležité naučit se vnímat svoje tělo, respektovat jeho limity. Plně si uvědomovat dech, který je při praktikování jógy klíčový a skrývá netušené možnosti a sílu. Zaměřujeme se na správnost provedení ásan (pozic), dozvíte se jaký mají význam a přínost pro tělo a jakým způsobem event. ásány modifikovat pro svoji potřebu. Učíme se, jak lze zklidnit mysl, jak vědomě odpočívat a relaxovat. Naučíte se, jak meditovat, pracovat s životní energií (pránou) a svoje fyzické a energetické tělo tak rychle vitalizovat a uzdravovat.

Lekce jsou vhodné jak pro úplně začátečníky, tak pro ty, kdo již s jógou nějakou lehkou zkušenost mají.

S sebou: podložku                                  Cena: 120,-Kč

BEZ NUTNOSTI REZERVACE. 


Fit Jóga

LEKTORKA: Petra Šroubová 

Fit jóga je pestrým mixem různých stylů: power jógy, vinayasa jógy a hatha jógy.  Lekce jsou různorodé, dynamické. Přesto však nechybí dechové techniky (pranajáma), ani meditace. Lekce jsou vedeny intuitivně, s ohledem na naladění skupiny. Někdy plynou ve stylu vinyasy (pozice se střídají v souladu s dechem, v ásanách se nesetrvává), jindy jsou více silové ve stylu power jógy. Prvky hatha-jógy jsou využívány v rámci průpravných cviků či před relaxací. Nechybí ani prodloužená 15 minutová meditace.

Tyto lekce jsou určeny pro jogínky a jogíny, kteří zvládají/znají základní ásany a mají raději dynamické formy  jógy.

S sebou: podložku                                   

Cena: 120,-Kč

Ve Fit jóga studiu bez rezervace. Ve Wolverine Gym - nutná rezervace přes systém.

Jógová terapie

LEKTORKA: Michaela Patrovská

Jógová terapie je celostní přístup. Celostní posuzování člověka uznává vzájemné působení a dynamiku těla, dechu, ducha, výživy a způsobu života i jejich vliv na celkový zdravotní stav. Pohyb na jedné straně se projeví v celém těle, dech působí na fyzické i mentální úrovni. Jóga je spojení se samoléčivou silou, kterou můžeme pozorovat i v přírodě.
Jde o poznání jaké okolnosti, způsoby chování a zvyky narušily zdravotní rovnováhu. Jde tedy spíše o příčiny, které potíže vyvolávají, než o symptomy a nemoci.
Například bolesti zad mívají často příčinu v křečovitosti svalů ve slabinách, oblasti břicha a boků, což záporně ovlivňuje břišní dýchání. Tak se snižuje výkon bránice. Tělo nevědomě přebírá vzorec, který začne považovat za normální.
Je třeba naučit své tělo vnímat správné nastavení nejen ve statických pozicích, ale i v pohybu. V jógové terapii se navádí do správného nastavení pozice, která vyvolá změnu v dýchání a dochází tak k ovlivnění nejen těla, ale i změně v mysli. Teprve po nalezení správného dýchání ve statických pozicích se přechází k pohybovým vzorcům. 

S sebou: podložku

Cena: 150,-Kč  BEZ NUTNOSTI REZERVACE.