Moudrost, lásku a pravdu najdeš ve svém srdci

Srdečně Vás zvu na místa, kde můžete vyzkoušet různé styly jógy, užívat si rozmanitou nabídku workshopů a seminářů, meditovat, relaxovat, poznávat sebe sama v pohybu a dechu, uzdravovat tělo i mysl a dovolit, aby se Váš život proměnil.                                    

ROZVRH LEKCÍ JÓGY platný od 1.5.2019

Více informací k lekcím najdete zde pod rozvrhem a v sekci Kontakty.

CENÍK platný pro rok 2019:

Fit Life Doubravka 140,-Kč / M.Beseda 130,-Kč / Inspirála 130,-Kč / Krašovská 120,-Kč

Fit Life Doubravka 

NUTNÁ REZERVACE. WEB: https://www.fitlifedoubravka.cz/ 

Zaregistrujte se, nabijte si kredit a rezervujte online. Podložky na místě k zapůjčení.

HOT JÓGA probíhá v sále, který je vyhřátý na cca 39 stupňů. V teple se tělo rychleji zahřeje, protáhne a uvolní. Rozproudí se lymfatický systém, který z těla odvádí přebytečnou vodu, krásně se zapotíte a vyplavíte z těla nepotřebné látky (detoxikace). Začít den jinak, o tom jsou ranní lekce hot jógy. Po lekci se můžete hned osprchovat a budete mít pocit, že létáte :-)


Aktivity Centrum Krašovská

BEZ REZERVACE. WEB: https://www.krasovska.cz/ 

Platbu prosím proveďte před zahájením lekce na recepci. Podložky na místě k zapůjčení. 

JÓGA A PILATES Cílem jógy je spoutání mysli a vytvoření jednoty těla, mysli a duše. Pohyb neustále plyne v souladu s dechem, v ásánách se dlouho nesetrvává. Tělo se krásně zahřeje, uvolní, zpružní a začnou se odplavovat toxiny z těla. Pilates je sestava zaměřená na zpevnění vnitřních svalů, posílení a protažení všech svalových skupin a je zacílena na formování problematických partií, jako jsou bříško, boky, hýždě a nohy. 


Měšťanská Beseda

BEZ REZERVACE

Platba před zahájením lekce. Přineste si svoji podložku, event.deku na meditaci.

JÓGA PRO KAŽDÉHO Lekce jsou koncipovány tak, aby je zvládl i začátečník. Pozice se střídají pomalu, s důrazem na správnost provedení, ve spojení s dechem. Užije si je každý jogín s různými úrovněmi pokročilosti. Součástí těchto lekcí je praktikování muder (gest rukou), pránajama (dechové techniky) a 15 minutová závěrečná meditace. Lekce probíhají v 1.patře ve velkém zrcadlovém sále. 


Jóga studio InSpirála

BEZ REZERVACE 

Platba před zahájením lekce. Podložky a deky jsou na místě k zapůjčení. 

FIT JÓGA je pestrým mixem různých stylů jógy. Jde spíše o dynamickou formu pohybu, kdy spojením ásan (pozic) zvyšujeme svou fyzickou kondici, posilujeme střed těla, zároveň se zdravě protahujeme a zvyšujeme svou flexibilitu. Součástí těchto lekcí je praktikování muder (gest rukou), pránajama (dechové techniky) a 15 minutová závěrečná meditace. Není vhodné pro úplné začátečníky.


Restart Dobřany - jogalates

NUTNÁ REZERVACE. WEB: https://heat.dobrany.eu/  

LEKCE PROBÍHAJÍ:  pondělí 18:00-19:15, úterý 17:00-18:15 a 18:15-19:30, pátek 18:00-19:15

PILATES je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Tím, že metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu - tzv. Powerhouse (centrum síly) do všech periferních částí těla. Tento přístup ke cvičení je mimořádně efektivní, ale zároveň náročný na detaily a procítění pohybu. Tělo se postupně zpevňuje a získává novou stabilitu, záda se narovnávají a nový způsob dýchání zabezpečuje více kyslíku v plicích. Aktivizují se hluboké břišní svaly, které se nedají cvičit běžnými technikami, a buduje se pevné ploché břicho. Mění se rozložení podkožního tuku, klesá nadváha. Změna je na první pohled patrná z držení těla, chůze a estetiky pohybu. Důraz je kladen na postupný rozvoj uvědomování si tělesného pohybu a pro metodu je charakteristická přesnost provedení jednotlivých pohybů každého cviku. Proto mohou mít mnohdy i nepatrné pohyby výrazně prospěšný účinek. Po bližším seznámení s metodou se ukáže, že tento systém je tak účinný právě díky koncentraci na každý pohyb.

JOGALATES je spojení pilates s jógou. Z jógy praktikujeme pozdrav slunci pro zahřátí a závěrečné protažení a relaxaci svalů těla.