Vydejme se spolu na cestu za poznáním...

Aktuální semináře a workshopy

NA SEMINÁŘE A WORKSHOPY JE NUTNÁ REZERVACE.  

Přihlášku prosím zasílejte na e-mail: fitjogapilates@seznam.cz 


Jóga a OM Chanting

27.1.2019, Měšťanská Beseda, 13:30-15:30

Pro závaznou registraci/přihlášku, prosím zašlete mail: fitjogapilates@seznam.cz a platbu předem na účet: 2101070998/2010.

Srdečně Vás zvu na tuto speciální událost. Pokud jste zatím neměli příležitost se Om chantingu zúčastnit, máte jedinečnou příležitost.. Nenechte se zmást, že "prostý zpěv" Om, má stejný účinek, jako Om chanting, který Vás čeká..Společně si užijeme jemnou jin jógu, která nás krásně protáhne/uvolní a aktivuje čakry a nádí (energet. centra a dráhy v těle). Zároveň se úžasně naladíme na velkou energetickou očistu a plné ponoření se do energie bezpodmínečné božské lásky.

Om chantingem nás provede k tomu zasvěcená Jana Holenková (Ananda Kalika Dasí).
VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY, Cena: 200,- Kč

S sebou: podložku, meditační polštářek, event.deku, pití

Jak OM CHANTING funguje? Při rezonování zvuku OM ve specifické kruhové formaci lidí mohou být podporující procesy zesíleny skrze vyrovnání vibrací. Jako vlnky stvořené vhozením kamene do vody i vibrace zvuku ÓM přenáší své vlnění do okolí. Tato vibrace je blahodárná nejen pro účastníky kruhu, ale má také širší rozsah na ostatní lidi, místa a životní situace.
OM CHANTING je jednou z technik souboru cvičení Atma Kriya Yogy předaných Mahávatárem Babajim a Paramhamsou Šrí Svámím Vishwanandou.
Co je OM CHANTING? Harmonizace zvukem je jedna z nejsilnějších a nejjednodušších metod pomoci. OM CHANTING je původní technika užívaná již starověkými riši (mudrci), která byla navrácena z Himalájí do světa pro znovunastolení harmonie v sobě samém, v lidstvu a planetě Zemi.
Jaký je prospěch OM CHANTINGU? - podporuje naše zdraví a meditační praxi - harmonizuje naše fyzické, mentální, emocionální a duševní tělo - uvolňuje emoce, tím vyvstane mír, štěstí a láska - zlepšuje životní prostředí, tvoří harmonii a jednotu mezi člověkem a přírodou
Proč je OM CHANTING tak silný? Zvuk a vibrace jsou esencí stvoření. ÓM je prvotní zvuk tvořící a prostupující celé Univerzum. Zvuk ÓM patří celému lidstvu, všem národům a náboženstvím.
Proč dělat OM CHANTING? Svět potřebuje lidi, kteří chtějí přispět ke změně. Je čas realizovat vnitřní potenciál a sdílet ho s celým světem.

Jóga wellness víkend - Pamferka 

24.-.26.května 2019 

https://www.pensionpamferka.cz/

Tradičně je pro Vás připraven bohatý jógový program a wellness relax, který je v ceně. K tomu skvělá domácí kuchyně, neskutečná příroda kolem, skvělá parta a dokonalý odpočinek. Celá sobota a půlka neděle je věnována jógové praxi.

CENA VÍKENDU/OSOBU: 2900,- Kč

V ceně je zahrnuto:
1) Jóga po celý víkend
2) Wellness - 60 minut: sauna-vířivka-bazén
3) Polopenze: 2xsnídaně - bohatý bufet, 2xvečeře - jednotné menu  (veget.pokrmy)
4) Ubytování v luxusních aparmánech 2 noci
V ceně není zahrnuto:
Doprava a obědy. Oběd lze přikoupit na místě za 140,-Kč.

NUTNÁ REZERVACE, mail: fitjogapilates@seznam.cz
OMEZENÁ KAPACITA 17 OSOB